Potwierdzamy iż na programie Andragogika i Symulacje Eksperymentalne zezwala się na tu przedstawione zagadnienia do egzaminu:
zabawa komunikacyjna – „Społeczność żydowska w Gnieźnie – historyczność a wspołczesność. Szanse dialogu” i „Spuścizna bizantyjska kultury materialnej we wpółczesnej Bułgarii. Aspekt turystyczny”
symulacja komunikacyjna : „Pieśń z dziejów gatunku w literaturze polskiej” i „Język środowiskowy wojskowych”
gra edukacyjna – „Wizerunki kobiety kreowanej w reklamie prasowej doby kultury konsumpcji” i Grupowe Gry Biznesowe i „Natura czy kultura? O stylach komunikacyjnych kobiety i mężczyzny”
zabawa biznesowa – „”Utkana z prawdy, a nie ze zmyślenia”. Literatura sfery dokumentu osobistego” oraz „Wikipedia jako źródło informacji na przykładzie historii PRL-u”
zabawa strategiczna : „Przez Dziką Europę oczami Harrego de Windt’a” i „Wpływ internetu na media tradycyjne”
zabawa lingwistyczna : „Obraz Matki w literaturze najnowszej” oraz „Bohaterowie powieści kryminalnych Agathy Christie i Georgesa Simenowa”
zabawa komunikacyjna – „Ludzie tygodnika „Polityka” przed o po transformacji 1981-2000” i „Charakterystyka postaci detektywów w powieściach kryminalnych Agaty Christe”
symulacja zespołowa – „Obserwacja czasowo-częstotliwościowa sygnałów szumowych detektorów terahercowych na bazie tranzystorów FET” i „Istota reklamy audiowizualnej na przykładzie wybranych kampanii reklamowych”
symulacja decyzyjna : „Współczesne oblicze feminizmu w Wysokich Obcasach. Sposoby budowania wizerunku kobiety” oraz „Wizerunek współczesnego kina kung fu. Na danych źródłowych z filmów z Brucem Lee, Jackiem Chanem i Jetem Li”