Kolejna gra na szkolenia i imprezy – warsztat dla coachów

Informujemy, że w proponowanej przez nas ofercie programów dla branży małych firm rodzinnych, fundacji nie działających dla zysku i urzędów publicznych od tego miesiąca promujemy grę menedżerską: Komiczne rozgrywki w nieziemskim wariancie zabawy w rysowanie przez ścianę (Wstępna nazwa symulacji jest do dopracowania – jednak wyraża przebieg ćwiczenia.)
Proponowaną grę polecamy na szkoleniach z negocjacji, z komunikacji międzykulturowej i na wyjazdach integracyjnych. Symulacja nadaje się też na szkolenia z rozwoju osobistego. Pierwotne jej zastosowanie to Kursy Trenerskie.

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE SYMULACJI:
Zagadnienia merytoryczne w ramach tego zadania: umiejętności interpersonalne
Miejsce pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Luksemburg
Czas realizacji: pół dnia
Liczba uczestników: minimum 5, maksimum 17.
Narzędzia potrzebne do realizacji gry: pachołek treningowy – sztuk dziewięć, wieszak dwuhakowy – sztuk dziewięć, pieczątki- sztuk cztery, trochę sezamków, paczka biskupich zakreslaczy, strzyżarka

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny Karolina Gerreth, POZBUD T&R SPÓŁKA AKCYJNA, El – Cab Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością , „Usługi Rekreacyjno – Sportowe” Anna Piwońska, REPROSERWIS USŁUGI GRAFICZNE Sp. z o.o. , Press- Service Monitoring Mediów spółka z o.o., Usługi dźwigowe, koszowe, sprzętowe Józef Mosiek, Gmina Murowana Goślina , Gmina Międzychód , Gmina Września, Powiat Kościański, Stowarzyszenie Konotacje Sztuki SZTUKON, Ewangeliczna Fundacja Pomocy Rodzinie „ARKA”, Fundacja Pomocy Bliźniemu CREDO , Parafia Rzymsko-Katolicka bł. Władysława z Gielniowa, Robotniczy Klub Sportowy MARYMONT, Stowarzyszenie Księgarzy Polskich , Stowarzyszenie Obywatelskie „Dom Polski”, Stowarzyszenie Towarzystwo Kultury Teatralnej, Towarzystwo „Marii Skłodowskiej – Curie w Hołdzie”, Związek Chórów Kościelnych „Caecilianum”
Gra była również wykorzystywana na studiach doktoranckich „Marketing i zarządzanie”

OPRACOWANIA:
Trenerem uczestniczącym w warsztacie z metodyki gry rekomendujemy następujące opracowania:

 • Nowa umowa kapitałowa. Ewolucja czy rewolucja-Jolanta Zombirt
 • Zarządzanie zasobami ludzkimi-Michael Armstrong
 • Marketing Satysfakcja Klienta I Rozwój Przedsiębiorstwa-Henryk Mruk
 • Tak! 50 sekretów nauki perswazji-Robert Cialdini, Noah Goldstein, Steve
 • Zbiór niedrogich gier szkoleniowych-Jim Cain, Mary Scannell
 • 90-minutowy menadżer-David Bolchover, Chris Brady
 • Zarządzanie ryzykiem. Ujęcie interdyscyplinarne-Tadeusz Teofil Kaczmarek

  SZKOLENIE DLA PROWADZACYCH GRĘ:
  Data: po zamknięciu listy uczestników
  Miejsce: Stryków, zamek Promenada, ulica Wrotkowa 113
  Koszt licencji: 3500 złotych plus VAT. Oferujemy prawo wniesienia opłaty w ratach – cztery rat.
  W cenie szkolenia zawarty jest serwowane posiłki. Przystawka: Tygrysie krewetki smażone na oliwie z masłem czosnkowym, podajemy w towarzystwie sałaty i pieczywa. Zupa: Wiosenny krem jarzynowy. Drugie danie: Staropolskie zrazy zawijane w sosie z leśnych grzybów, ziemniaki z koprem i masłem, wybór surówek w trzech smakach. Deser: Rolada biszkoptowa z różnymi nadzieniami . Napoje zimne: Pepsi, Pepsi Light,7up, Mirinda, Schweppes Tonic, Woda mineralna . Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .